WIECZORY TEMATYCZNE

Fiesta Mexicana

Jakie rzeczy przychodzą nam na myśl, kiedy padnie hasło „Meksyk”? Kapelusz sombrero, wzorzyste spódnice i ostra papryka, zachwycające tancerki, tequila i ciągła zabawa. Witajcie na Fieście Mexicanie gdzie króluje muzyka, taniec i zabawa do białego rana w rytmach muzyki Mariachi.

Rycerski

Witajcie na biesiadzie rodem z „Gry o Tron” czy serialowego „Wiedźmina”.  Tu królują miecze, odważni rycerze i piękne białogłowy. Magiczny wieczór wśród gwiazd „średniowiecznych” baśni i przypowieści.

Beach Party

Czas na totalny Chill i reset. Deski surfingowe, skutery wodne i wielkie, zielone palmy to elementy dekoracji rajskiej plaży. Witajcie na słonecznym, egzotycznym skrawku ziemi. Beach Party zrekompensuje niedostateczną ilość słonecznych dni. To przyjęcie w prawdziwym letnim stylu.

PRL

Uroczyste otwarcie stołówki odbędzie się w zgodzie z zasadami BHP i w duchu Narodowego Socjalizmu. Nasze hasła na sztandary! Wykonajmy 100 a nawet 200% normy bawiąc się w siermiężnym stylu PRL.

Black & White

Jak w refrenie piosenki: „Twój normalny dzień zawsze black and white. Kiedy kochasz się, zawsze black and white. Kiedy pijesz coś, zawsze black and white. Twe kolory to zawsze black and white” na imprezie w stylu Black & White wszystko ma tylko dwa kolory!!!!

Góralski

A może góralska impreza w iście ludowym stylu? Śpasy góralskie. Potańczycie, pośpiewacie przy dźwiękach góralskiej kapeli, a i konkursów i zabaw z góralskimi zwyczajami i historiami w tle nie zabraknie. Hej!

Wesele

A gdybyście trafili na wesele? Jest pani i pan młody i jest wesele. Brakuje jedynie gości weselnych. Zapraszamy na zabawę w polskim stylu. Oczepiny, gorzka wódka i tańce do białego rana.

Szampański Wieczór Glamour

Program wieczoru idealnie pasujący do uroczystych gal i bankietów z pompą. Blask i szampan. Program wieczoru tematycznego w wyjątowym, eleganckim stylu. Scenografia i elementy dekoracyjne, światła i atrakcje – wszystko w szampańskim stylu glamour.

Kabaret

Zapraszamy na musicalowy wieczór filmowy, a w rolach głównych taniec i czysty wodewil. Spędźmy wieczór w klubie muzycznym pełnym artystów i tancerek, piór i brokatu. Dziś scena jest centrum wszechświata.