OUTDOOR

GoKart Rally

Warsztaty kreatywne budowania bolidów. Każda drużyna na start otrzymuje własny warsztat samochodowy – namiot z elementami do budowy bolidów, narzędzia i materiały. Zespoły mają równe szanse i czas na zbudowanie pojazdów. Budują bolidy, a jednocześnie ścigają się w wielu kategoriach. Wielkość i sprawność pojazdów to jedno. Dodatkowo punktujemy za estetykę i wynik końcowego wyścigu gokartów. Program Go Kart Rally daje możliwość nabycia przez uczestników realnych umiejętności technicznych: budowania i przetwarzania materiałów w nową jakość. 

WaterFUN

WaterFUN to zamknięta impreza motorowodna. Pełne zaplecze sprzętowe – naszym priorytetem jest bezpieczeństwo – podstawa komfortu nauki i korzystania ze sprzętów wodnych. Podczas trwania programu uczestnicy będą mogli samodzielnie prowadzić skutery wodne po wyznaczonym torze, przepłynąć się motorówką, kanapą wodną czy też zaznać chwili relaksu na leżaku.

 

Snajper

Program szkoleniowy zorganizowany w formie turnieju strzeleckiego. Polega na indywidualnej i zespołowej rywalizacji w dziedzinie strzelectwa. Do programu  wykorzystujemy różnego rodzaju broń pneumatyczną, sportową i klasyczną. Chodzi o to aby uczestnicy nauczyli się podstaw strzelectwa, rywalizowali o najlepszy wynik, a wszystko w oparciu w najwyższe standardy bezpieczeństwa i wykwalifikowaną kadrę.

Off Road

Wyprawa samochodami terenowymi z napędem na 4 koła zaczyna się pod Państwa hotelem.  Podczas naszej offroadowej wyprawy opowiemy o zasadach bezpieczeństwa, omówimy zasady prowadzenia samochodów terenowych oraz podpowiemy jak radzić sobie w ciężkich warunkach! Na pewno nie zabraknie licznych stromych zjazdów, podjazdów, błota, trawersów i wodnych przeszkód. Nasze wyprawy offroadowe są prowadzone przez specjalistów, ludzi znających temat niebezpiecznych wypraw samochodowych po Europie i Azji.

El Dorado

Gra scenariuszowa gdzie uczestnicy przenoszą się do legendarnej krainy w Ameryce Południowej pełnej złota i skarbów. Nasze drużyny jak hiszpańscy konkwistadorzy wychodzą naprzeciw przygodzie aby wziąć udział w legendarnej wyprawie. Kto znajdzie złoto? Scenariusz gry przewiduje spotkania z wyjątkowymi postaciami, a mapy przybliżą do znaleziska najwytrwalszych poszukiwaczy.

Skarb Piratów

Stary Hrabia był niegdyś bogatym i szacownym obywatelem. Ale zadał się z Piratami. Stracił wszystko – majątek, pozycję i dobre imię. Jego ostatnia szansa na ratunek to odzyskanie skrzyni skarbów. Uczestnicy mają pomóc Hrabiemu. Konkurują z nimi Piraci – bezwzględne typki spod ciemnej gwiazdy. Poszukiwanie skrzyni skarbów to nie lada zadanie. Krok po kroku, zagadka po zagadce drużyny dochodzą do kulminacyjnego rozwiązania tajemnicy ukrytego majątku Hrabiego.

Wyjazd Zakładowy

Gra scenariuszowa w oparciu o historię z czasów PRL. Nasi uczestnicy napotykają postaci i zadania wyjęte z rzeczywistości Polski lat 60/70/80. W scenariuszu czekają na drużyny zadania dotyczące zarówno kinematografii, motoryzacji z tamtych lat jak i tworzenie sztandarów czy grzybobranie. Nie zabraknie bufetowej, urzędnika czy sprzedawczyni z Pewexu. A wszystko to z dozą ironii i śmiechu.

Zegar

Zespoły uczestniczą w rywalizacji strzeleckiej, zręcznościowej, logicznej czy motoryzacyjnej. Jak w zegarze zaliczają poszczególne stacje atrakcji. Na kartach drużyny, instruktorzy zapisują wynik z poszczególnych stacji dla każdej drużyny z osobna. Podsumowanie wyników określa zwycięską drużynę. Tu liczy się sukces zespołowy i integracja w grupie. Stawiamy na mocne strony uczestników. Program bardzo różnorodny pod względem wykonywanych zadań

MotoFUN

Program Motoryzacja na Wesoło to miks atrakcji związanych z czystą motoryzacją. Tu liczy się wyjście poza stereotypy. Samochód 4car gdzie, każdy jest kierowcą. Jedna osoba ma kierownicę i biegi, druga sprzęgło, trzecia hamulec, a czwarta gaz. Tor można pokonać  tylko w jeden sposób współpracując. Navicar to komunikacja w grupie. Kierowca ma zasłonięte oczy, a ekipa za pomocą radia kieruje kierowcą aby mógł przejechać tor. Dodatkowe atrakcje i szkolenia z dziedziny zmiany opony czy prowadzenia pojazdów w alkogoglach. Motoryzacja o wielu obliczach na wesoło.

Klucznik

Gra strategiczna dla zespołów o wysokim potencjale współpracy. Klucznik ma dla uczestników trzy rodzaje kluczy – zadań trudnych, łatwych i trudniejszych. Od strategii drużyny zależy jaki potencjał teamu wykorzystają do zdobycia jak największej liczby punktów. Wszystkie drużyny walczą o zwycięstwo w tym samym czasie – liczy się strategia.

Fantasy Game

Zapraszamy do magicznego świata fantasy – gra strategiczna oparta na scenariuszu rywalizacji gdzie uczestnicy napotykają magów, czarodziei i rycerzy. Każde kolejne zadanie umożliwią drużynom wejście na kolejny level czyli poziom doświadczenia i umiejętności. Magiczny świat pełen jest postaci, artefaktów i ekwipunku. Od drużyny zależy jak daleko wejdą w ten świat i pokonają wspólnie trudności..

Prawdziwy Detektyw

Wszystko rozpoczyna się od spotkania z detektywem. To on wprowadza grupy dochodzeniowe w informacje o śledztwie. Przedstawia fakty, naprowadza na pierwszy trop i wyznacza cel śledztwa. Zadaniem dla uczestników jest rozwikłanie zagadki kryminalnej. Analityczne myślenie i spostrzegawczość to najważniejsze cechy jakie można wykorzystać w tym współzawodnictwie.