INDOOR

Sklepy Marzeń

Budowanie sklepów czyli miejsca pracy z przyszłości. Uczestnicy na warsztatach kreatywnych sami maja szansę zdecydować gdzie chcieliby być za 10 czy 20 lat w swojej firmie. Jaka powinna być dla nich, dla klientów i jaki produkt najlepiej do nich pasuje. Samo miejsce pracy to jedno, budowanie oferty, wizerunku w zgodzie z pracownikami. To świetne ćwiczenia dla wszystkich działów handlowych, pracowników sieci handlowych i sklepów. Uczestnicy budują i jednocześnie identyfikują się z firmą na przyszłość. Kreatywne warsztaty gdzie oprócz idei powstaje nowe miejsce dla zespołu.

Wehikuł Czasu

Wspólne budowanie rakiety ma za zadanie integrację uczestników. Goście łączą siły we wspólnym projekcie. Z przygotowanych materiałów, używając  swojej wyobraźni, realizują własny, wspólny autorski projekt. W warsztacie uczestnicy znajdą niezbędne materiały i narzędzia. Projekt, realizacja i efekt. Goście wspólnymi siłami budują poszczególne elementy naszej rakiety. Na koniec eventu powstaje wspólne dzieło Wehikuł czasu.

Mega Gra

Scenariusz Mega Gry oparty jest na zasadach gry planszowej ale w rozmiarze Mega, gdzie uczestnicy są pionkami. Pionki podczas gry poruszają się po planszy rozłożonej na całej powierzchni sali. Uczestnicy zostają podzielenie na 4 drużyny: marynarzy, kowbojów, Mikołajów oraz cylindrów. Zaczyna się rywalizacja. Cel to dojście drużyny do środka planszy ustawionej w sali konferencyjnej.

SuperStars Game

Mega quiz filmowy. Uczestnicy w grze scenariuszowej spotykają postaci z filmów i seriali: Superbohaterów, Wiedźmina, Agenta 007, Wampiry czy Drużynę Pierścienia. Każda uczestnicząca w rywalizacji drużyna zalicza poszczególne stacje w wielkim quizie wiedzy o filmie. Zadanie to odpowiedzieć na jak największą liczbę punktów od produkcji SF po horror czy filmy historyczne. Produkcje i gwiazdy z różnych epok historii kina mogą prowadzić do dobrej, zespołowej zabawy.

Zodiak

Program Zodiak to gra tematyczna wprowadzająca uczestników w świat planet, znaków zodiaków i przepowiedni. Aby sięgnąć gwiazd uczestnicy zatapiają się w świat symboliki znaków zodiaków. Każdy znak zodiaku identyfikowany z określonymi cechami charakteru, umiejętnościami i czasem w roku – skłania tym do rozwiązywania różnorodnych zadań. Skorpion, Strzelec, Panna – każdy znak to inne wyzwanie, a każdy z nich wymaga od grupy współpracy i zaangażowania.

Średniowieczny Targ

Na targu dochodzi do spekulacji. Nasze drużyny mają do czynienia z handlarzami, tawerniarzem, mnichem czy kupcem z dalekiego orientalnego kraju. Tu można kupić i sprzedać. A cel to zarobić dla drużyny najwięcej monet i nic nie stracić. Strategia i talent handlowy mogą być atutami w grze a wszystko w średniowiecznej scenerii jarmarku.