ATRAKCJE

Motoryzacyjne

Zajęcia z wykorzystaniem pojazdów mają za zadanie sprawdzić współpracę drużyny, wyłonić lidera oraz przetestować komunikację w grupie. Uczestnicy mają do pokonania trasę i tylko ich współpraca oraz zaangażowanie przy realizacji zadania sprawi, że konkurencje motoryzacyjne zakończą się sukcesem. Wyjątkowe, autorskie pomysły na pojazdy 4 car gdzie kierowców jest czterech, Navicar i jazda z zasłoniętymi oczami.

Motorowodne

Zajęcia motorowodne na akwenach w Polsce. Aktywne zajęcia na wodzie dla grup. Przejażdżka łodziami motorowodnymi typu Bow Rider,  skutery wodne oraz kanapa ciągnięta przez skuter. Pełne zabezpieczenie wodne i organizacja wodnych atrakcji dla firm.

Strzeleckie

Szeroki wachlarz konkurencji gdzie podstawowym zadaniem jest celne strzelanie do tarcz lub wyznaczonych przedmiotów. Do dyspozycji uczestników pozostawiamy stanowiska z krótką i długą bronią pneumatyczną, nożami, dartami czy procami. Każde z zadań wymaga wyłonienia liderów o najlepszej celności i zręczności.

Zręcznościowe

Konkurencje, których powodzenie zależy od całego zespołu. Drużyny mają do pokonania odcinek trasy. Pokonują ją albo przenoszą sprawnie przedmioty aby dotrzeć do celu na czas. Tu potrzebna jest precyzja, sprawność oraz spryt.

Linowe

Zajęcia teambuildingowe z wykorzystaniem lin wymagają od uczestników sprawności fizycznej i zaangażowania. Program realizujemy w oparciu o różne formy aktywności z użyciem lin. Wspinanie, zjeżdżanie po linach czy wdrapywanie się na sztormtrap dają możliwość atrakcyjnych zajęć w terenie.

Logiczne

Drużyny mają za zadanie rozwiązywanie łamigłówek w określonym czasie. To typowe zajęcia teambuildingowe, podczas których uczestnicy wykorzystują do zabawy zarówno rąk jak i umysłów. Tylko zgranie, podział kompetencji, koordynacja i współpraca drużyny zapewni wygraną z czasem. 

Sportowe

Podstawowe konkurencje sportowe, w których można sprawdzić kondycję zawodników w najprostszych aktywnościach grupowych. Skakanie, przeciąganie lin, noszenie i bieganie jak z zajęć wychowania fizycznego.